Neodhlašovat Zapomenuté hesloNový uživatel
Diskuze    •    Nástěnka    •    Články    •    Zpěvník    •    Odkazy    •    T.O. On The Roads
Seznam témat  •  RSS  •  Pravidla a nápověda  •  Nové téma


Tipy, připomínky, otázky k tomuto webu
Ahoj kamaráde, kamarádko. Co říkáš na tenhle web? A že něco nefunguje, nebo by to šlo nějak vylepšit? V tom případě mi tu nech vzkaz.


Bublina
editovat    smazat    02.06.2017 - 11:52    #

Ahoj D'Ady, děkuju za upozornění na e-mail. Už jsem mu dal ban a reklamu smazal.

DAdy
editovat    smazat    11.04.2017 - 08:14    #

nejaky pujdik by si zasluzil ban, alebo aspon zmazat prispevok, ktory v tu nema co robit… vid tema „Zaujimavost na aukro, bazosi…“

kozel
editovat    smazat    30.06.2015 - 12:13    #

Máte recht. Nechám to tak. :-16)

Aki
editovat    smazat    28.06.2015 - 20:40    #

Kozle,Bobku nebo Medvěde-klidně si nějakou mapu míst,která jsi měl rád udělej. Pokud máš potřebu to někomu předat,předej to svým dětem nebo vnoučatům,pokud mají vztah k přírodě. Ale proboha nedávej to nikam na net. Je vidět,že opravdu už dlouho nejezdíš. Možná než dělat nějakou mapu by bylo lepší sbalit bágl a pokud ti to zdraví dovolí jet se na ta místa podívat.

Kajk
editovat    smazat    25.06.2015 - 13:15    #

Ahoj ,také bych se přimlouval za to,aby nebyla uváděna ve všeobecnou známost milá místa,která jsou pohodlně dosažitelná nedlouhou chůzí.(nedej bože vozmo).Když se tak stalo (i v dobré víře),tak ta místa většinou dostala doslova „na prdel“.Asi to není moc „kamarádské“???, ale....... K.

Calvera55
editovat    smazat    24.06.2015 - 08:26    #

Kozel-Bobek nebo Medvěd,buď tak laskavý a zapomeň co jsi si pamatoval a žádnou mapu nedělej!!!!!Byla by většinou jen zneužita ničiteli Campů!Raději si zachlastni a ahoj.Calvera. :-16)

DAdy
editovat    smazat    23.06.2015 - 21:13    #

tak Medved, Kozel, nebo bobek…
mozna spomienky na miesta davno zaniknute ano, ale davat vselijakym luftakom navod na to, co sa da este lahko „objavit“ a lahko znicit ? :-11)

Pet
editovat    smazat    21.06.2015 - 14:25    #

Proboha jen to ne :(

kozel
editovat    smazat    21.06.2015 - 11:57    #

Ahoj, řadu let už nejezdím. Tak si tak vo víkendu pochlastávám, brnkám na kejtru a najednou votravuje mobil. Ahoj Tome, jak jsi říkal vo ty trempský mapě, tak kámoš by měl taky zájem. Fando, vo čem to mluvíš? A pak mi to docvaklo, přebral to blbě. Vo jakým vandru mluvil, věděl jsem jak to tam vypadá. No a tak mi to šroubuje v šutě, volám mu asi za dva dny a povídám: prohledal jsem kámo net a nic takovýho jsem nenašel. Dnes mu volám a říkám, hele s tím chce něco udělat. Projel jsem s usárnou nebo kánoí flák republiky, Evropy. A než na mě přijde stařecká demence, vidím potřebu předat popisy míst, tajný stezky, vandrácký místa. Do tutý akce se nemůžu pustit sám a zakládat novej web typu trampská wiki je nesmysl. Ale viděl bych IT cestu ve spolupráci. Můžu zkontaktovat grafika a pomoci vytvořit mapu třeba v rámci tutoho webu, podle možností úložiště. Není to výdělečná záležitost, spíš naopak. Takže jestli máte nápady, napište na pesimista2@seznam.cz Vo cancáky jsem přišel, můžu to tam rvát jen z třicetiletejch vzpomínek a čas letí jako prase. Váš kdysi Bobek nebo Medvěd

chains
editovat    smazat    25.04.2015 - 15:29    #

Ahoj, Jsem tu novej a chci se zeptat jestli by bylo možné se s někým z Vás někde na vandru potkat? Neformálně samozřejmě. Jsem už starší a většinou chodím sám (už 20let). Rád poznám i jiný šílence. Díky

Pavouckej
editovat    smazat    31.10.2014 - 15:05    #

Já mám pomalý všechny weby :-). Zrychluj jak chceš, ale můj počítač z roku 2001 to neocení :-)

Bublina
editovat    smazat    30.10.2014 - 08:44    #

Pár dní byl web pomalej, tak jsem ho trochu pošteloval a urychlil :-)

Márty
editovat    smazat    26.07.2014 - 22:16    #

Jak to tak čtu,asi bych se měl na Skalku vypravit.Taky jsem nebyl na „B“ několik let…

Rychlá noha
editovat    smazat    10.07.2014 - 10:18    #

Přésně :-D :-D :-D Blížáky jsou v poslední době už jenom akvárko plný závojnatek a různejch cizokrajnejch barevnejch rybiček. Nejni už moc o co stát, hlavně teda přes sezónu. O zakrmeným brdským rybníku plným kaprům co se celý dni jen válej v bahně na dně ani nemluvim.

Ku
editovat    smazat    08.07.2014 - 19:55    #

Pet: vidím to podobně … A tak se poslední dobou toulám krušnohorskou pustinou a někdy to vezmu do rezervací, které vyjmenoval Tony. A taky se vyhýbám velkoakcím, když to jde. Ovšem na Roverkách to některou sobotu na cestě od Skalky vypadá jak na Portě88 cestou k Lochotínu. Má pravdu Tony, že to tam žije, to jo. Jen mi to připomíná akvárko. Hezky udržované, (díky Patrioti), ale akvárko. No a Brdy jsou pro mě takovej dobře zakrmenej rybník. A každej rybník jednou někdo vyloví.

Ku
editovat    smazat    08.07.2014 - 19:42    #

Ten morous dědek na Krašově otravuje furt? Je to už pár let, co jsem tam byl s dětma. Schválně jsem před ním ukazoval kde se spalo a dal pár historek z jednoho báječnýho Silvestra, přestal prudit a vypadal, že vzteky rozkouše stolek i s pokladničkou. A jak Krašov zvelebili? Nějaký plůtky a zámky na všem, co jde zamknout.

kregan
editovat    smazat    08.07.2014 - 08:56    #

To samý, co popisuje Pet se mi stalo teď nedávno na Krašově. Jak sem to tam měl rád, už tam nepojedu. Nějakej nerudnej stařík mi několikrát přišel zopakovat, ať hlavně zaplatim do dobrovolný kasičky a ať po sobě nenechám odpadky (což beru jako samozřejmost a stačilo by mi to říct jednou).

Kajk
editovat    smazat    08.07.2014 - 07:41    #

Ahoj Pete,nejsem tak bystrý,abychom pochopil všechny „odstíny“ Tvých příspěvků,ale připojím pár poznámek.To místo,kterému se říká Lebka,znám víc než padesát let(i když pod jiným jménem) a je jedno z mála,kde někoho stejně laděného potkáš.Nemám s „Lebkouny“ nic společného,ale obdivuji množství práce,kterou Lomák,víc než rok,věnoval přípravě oslavy(i když si o ní můžeš myslet co chceš).Tak se nediv,že projevil drobnou nelibost,když si mu vyprávěl,jak to tam ta dlouhá léta znáš.Slunce nad hlavou i v duši.Howgh­.Kajk.

Pet
editovat    smazat    07.07.2014 - 10:08    #

Asi najdu, Tony… kdybych se doptal anebo na blint (na těch kdysi TAK profláklých tebou jmenovaných trempských lokalitách). Já to mám od jižních hranic do míst, kde se dá, dost daleko… když jedu na slepo, což kdysi byla málem norma, je to často spíš jak procházka po hřbitově.

Abych si byl jistej, že najdu ŽIVEJ kemp, neřku-li kamarády, zbejvaj mi jen jistě známý místa. To jsem se pokoušel říct.

Pet
editovat    smazat    07.07.2014 - 09:59    #

Na tu merendu na Lebce jsem se koukal z druhýho břehu ze skály, seděl sem tam a klátil nohma.

O padesátce Lebků jsem věděl už pár tejdnů, to jsem se náhodou!!! potkal právě na tom kempu se Zubříkem (!!! :D ), páč jsme tak nějak „šli okolo“ a místní nerudný osadní Kandrdasse mnou starej, z osady asi nejmladší) mě hned sjel, že to prej hrozně rád slyší, že sem někdo jezdil před dvaceti třiceti rokma, ale mkdyž se má něco udělat rukama, je prej na to sám… nestačil jsem chytat bulvy, jak mi skákaly z důlků.

Tak si tak sedím na skále, klátim nohma a koukám na ty auťáky v lese, můelm v rokli, hned vedle vohniště, koukám na ty duhový barvičky potěru a uřvanejch maminek a přemejšlim, vod kterýho roku že už je srub permanentně zamčitej… hele, jako příklad žijícího trempingu bych Lebku zrovna neuváděl.

« Předchozí 1 2 3 4 7 Další »