Neodhlašovat Zapomenuté hesloNový uživatel
Diskuze    •    Nástěnka    •    Články    •    Zpěvník    •    Odkazy    •    T.O. On The Roads
Seznam témat  •  RSS  •  Pravidla a nápověda  •  Nové téma


Roverky
Vše,co se týká tohoto krásného severského kraje.


Calvera55
editovat    smazat    05.08.2014 - 07:21    #

Tak konečně došlo k tomu co se už dlouho dalo čekat zřítila se opěrná zeď v Pejru a teče tam.Je ho škoda. :-16)

Toulavej Medvěd
editovat    smazat    01.08.2014 - 14:26    #

Bezďáci na Roverkách- Pokud je mi dobře známo tak letos se tam potulují 3 jen přes víkend se ztratí. Jeden stále obývá Kačabaču jezdí na kole ale boudu v týdnu zamyká půjčuje si věci na kempech a nevrací chlapy z Wapuchy vám řeknou víc a už je dost sere.

Jo to ale také musí někdo vytáhnout paty z baráku mimo víkend aby věděl co se po lesích přes týden děje :-x :-17)

Duch
editovat    smazat    31.07.2014 - 13:43    #

Muhehe,tohle mne potěšilo :„Až je déšt a jarní tání vyplaví“…

Rychlá noha
editovat    smazat    31.07.2014 - 13:00    #

Pet: no zatim ještě nic, ale je to otázka času, jako na jinejch campech.

Mno tak hlavně co se tý světničky týče, tak ty zástěny prej tam postavili proti dešti. no jo, ale copak kulatina nastavěná na vejšku vedle sebe s několikacen­timentrovejma mezerama zadrží nějakej déšť ? akorát se tam drží ta zatuchlina od ohniště, jako na srubech, hnus. Ten camp byl krásnej, dokud na něm nebyly žádný zbytečný věci – kýble, campovka, plachty, kanystry…a taky tam byl díky tomu vždycky pořádek. Stejně tak to vedeme na Swampíku, žádný nepotřebný věci, a vždycky se to osvědčovalo. Vždyť na vandr si každej nese co potřebuje, k čemu takový krávoviny jako desetilitrový kanystry na vodu, o který nikdy nevíš jak tam dlouho leží. Hm, bezďák na Swampu je pro mě novinka, to budeme muset ňák vyřešit co nejdřív.

Elvíra
editovat    smazat    31.07.2014 - 12:35    #

Světnička. Trochu asi je ten stav kempu v tom duchu co se snažim vysvětlit Mártymu, že tudy cesta nevede. Pak to tu partu přestane bavit tam jezdit a kraviny nepotřebné a už i zasviněné zůstanou. Ohrádky někdo pospálí a hřebíky a jiné zase zbyde a bordel se jen vrší. Až je déšt a jarní tání vyplaví tak zjistěj, že není vždy použitelný a pudou třeba už po první zimě. Kešouni škoděj, ničej genia loci přinejmenším.

Elvíra
editovat    smazat    31.07.2014 - 12:19    #

Jedna z Roverek. Minulý týden na Swampu nakýblovanej bezdomovec, podle řečí sebelítostivej tlučhuba s bohatou kriminální minulostí (možná i součastností). Mám to od kamarádů co tam byli vandrem.

Pet
editovat    smazat    31.07.2014 - 12:04    #

Zlatý slova, Rychlá Noho. Tak to totiž bylo vždycky.

Jen mi prosimtě ještě upřesni, co na tom fleku kua přesně zkurvili kešouni?

Rychlá noha
editovat    smazat    31.07.2014 - 11:27    #

Tak když už tady někde byla nedávno řeč o kešce na campu Světnička, tak jsme se tam byli včera podívat a jsem z toho takovej rozpačitej. V posledních měsících camp zabral D´Artagnan (ano, opravdu ta celebrita co vymetá potlachy a zimní táboření) a jeho partička Free North, a udělali si z toho svůj nějakej osadní flek, nebo co to je. No, teda, vypadá to tam spíš jak na chalupě. Jsou tam všude postavený nový zástěny okolo, takže se tam drží smrad z ohniště, je tam fůra kanystrů s vodou, kastróly nějaký, alobaly, plachty, prostě pičoviny který tam nikdy nikdo nebude potřebovat. Taky campovka, která tam doteď nidky nebyla. jo, a novej název campu Vlčí stopa. Ha ha. A to se tomuhle fleku od 70. let říkalo Dračí camp. No, další prognóza vypadá tak, že se tam začne spolu s kanystrama a plachtama kupit další bordel, začne tam jezdit víc lidí, camp půjde do prdele a budou z něj takový druhý Fialky. Co nezkurvěj kešouni, to si zvládnou zkurvit trampové sami.

Márty
editovat    smazat    30.07.2014 - 22:34    #

Hele Elvíro.Pleteš 5/9.Až se někdy uvidíme,dáme dlouhou řeč.Jinak to nemá cenu…

Elvíra
editovat    smazat    30.07.2014 - 15:22    #

Pro Mártyho. Loni v létě ( srpen) jsem se stavila na Hřebíku. Mrdník tam byl neskutečnej. Být majitel či správce lesa, tak to tam zruším. Tři týdny potom jsme tam v rámci brigády RP šli uklidit. Z bordelu chyběly snad jen zálohované lahve od piva. Na naše konání jsi řekl, že je to od nás hezké, že jdeme uklízet les, že bys to byl zakopal. Bylo toho několik pytlů, které jsme odvezli na vozíku Nevím za jak dlouho by ses odhodlal to zakopat, když pominu to, že to jsou věci, které patří na skládku a ne zakopat v lese. Asi máš rád bluegrass, ale dát na střechu modrou plachtu…
Když člověk někde něco vybuduje, tak to začně další přitahovat, pokud tam přestane jezdit, můžou nastat různé situace. Místo zanikne (pokud jsou tam jen věci přírodní, tak to časem vyšumí) či tam někdo pokračuje a udržuje a nejhorší varianta pokračuje a zasviní a pak to taky opustí. Takže kromě nového bordelu tam pořád jsou ty staré civilizační věci zakladatele ( třeba plachty…). A tak část stavu místa je i na někom kdo tam jezdil. Vím, žes byl na akci, kde se uklízel na Rači kemp, který si založil a po už řidkých návštěvách ho bordelili jiní, no a pak o 300 m dál uděláš další. Působíš jako otec zakladatel a pak to blbě končí. Na Sodík jezdili Zmočáci se kterými si jezdil, takže jsem tě k němu proto zařadila. A pokud jsem si tě nespletla s jiným Mártym, tak na Husara někdo toho jména jezdil. Takže se nediv, že jsem se do tebe v předešlém příspěvku opřela. Jestli jsem ti přisoudila i místa se kterýma nemáš vůbec nic společného, tak za to se omlouvám, ale vedly mě k tomu výše uvedené zkušenosti třeba ze Hřebíku. Hezký letní vandry,

Duch
editovat    smazat    28.07.2014 - 12:17    #

Muhehe Pavouku,nejlepší je paštika drůbeží,to je Biomasa ze zobáků a peří…

Pet
editovat    smazat    27.07.2014 - 14:16    #

Mě se to nějak spojilo s tou Lípou… nostalgie po vandrech kolem Tejřova a po dětskejch hrách v Roverkách, ale to je historie tři až dvě desítky let stará. Taky už se mě můžou motat ména…

Pavouckej
editovat    smazat    27.07.2014 - 12:30    #

Já znám Májku :-). Není to zrovna nejlepší paštika na světě, ale když je hlad…

Toulavej Medvěd
editovat    smazat    27.07.2014 - 12:18    #

Márty- Už se to nestane :-16) Každý se stará sám o sebe :-17)

A Majku neznám :-1)

Teda jednu z Ústí.n.L ale ta je turistka :-13)

Márty
editovat    smazat    27.07.2014 - 00:01    #

Neznám Majku.Medvěd z Lípy ví o koho jde.

Pet
editovat    smazat    26.07.2014 - 23:11    #

Márty? Márty vod Majky?

Márty
editovat    smazat    26.07.2014 - 20:45    #

Milá Elvíro,milý Medvěde.

Než napíšete nějaký příspěvek do této diskuze o mně a kempech,kde jsem se vyskytoval,in­formujte se!Nechci pak vyvracet Vaše bludy.Zmiňovaná místa,kam jsem jezdil,dávno nemám na starost.A že někdo nazve převis „Mártyho chata“,ještě neznamená,že tam jezdím a mám tam sídlo!To samé „Sodík“! A že na svým fleku na Rači mám bordel?!To neovlivním.Protože letos jsem tam ještě ani nebyl!Na Rači se stavovali kamarádi,říkali,že tam potkali Luboška,který uřízl i lavičky.Asi bylo málo dřeva.Jak ho chytnu,zbiji jej !! Co se týče „Hřebíku“. 18.7. jsem se tam stavoval a nešel jsem vzkaz: „Skuteční majitelé…atd.“Jsou to děti těch,co to stavěli,bydlí v Kozlech a prý by se chtěli domluvit.Dali jsme si spojení,ale ještě se neozvali.Bylo tam doneseno nějaký nádobí,tam si tam asi chodí občas udělat jídlo.Mají to blíž,než já. Pokud Vás oba zajímá,jak je to se jmenovanými místy,stačí napsat,nebo zavolat.Kontakt na mne má Medvěd z Lípy.Rád poskytnu informace.Tak sem prosím nepište BLUDY !!

Márty

Thomas
editovat    smazat    27.06.2014 - 18:44    #

No nevim, treba tady nekdo zna Milose Ulricha z Cesky Lipy, kterej je na voziku prave proto, ze si v noci zkracovali cestu z hospody pres nejaky skaly a jeho to stalo prerazenou pater.

Duch
editovat    smazat    27.06.2014 - 16:53    #

Thomasi,to znamená že je sice v rukou Božích,ale má Anděla strážného pěkně zlomyslnou kurvu.. :-2) :-2)

Thomas
editovat    smazat    27.06.2014 - 16:05    #

Duch: Že se někdo vožere a pak leze v noci po skalách, to nemá s bohem nic společnýho, jen s lidskou blbostí.